Wybieramy styl dekoracji ślubnych


Jest setki spraw, o które trzeba zadbać, przygotowując imprezę weselną. Motyw przewodni to z pewnością temat, który został już dawno podjęty przez przyszłą parę młodą. Dalszym etapem będzie wybór dekoracji, aby styl został zachowany.

Jeśli temat wydarzenia obejmuje jedynie kolorystykę lub jeden styl to mamy nieco łatwiej. W tym przypadku dobór dodatków, kwiatów i innych elementów ozdobnych będzie dość proste. Jeśli np. tworzymy dekoracje w stylu glamour, wiemy, że będą pasować kryształki, błyskotki i brokaty. Glamour to synonim elegancji i luksusu i jest dość często wybierany na okazje ślubne.

Jeśli jednak motyw przewodni to ekologia lub hawaje, to wybór elementów nie jest już taki oczywisty. Tutaj trzeba zejść z utartych ścieżek i podążyć zupełnie nową drogą. Oczywiście inspiracje można czerpać zewsząd, jednak dekoracja kościoła na ślub poznań egzotycznymi kwiatami, może okazać się nie taka prosta. Dekoracja sali weselnej pozostawia więcej pola do popisu i tutaj możemy wykazać się naszymi umiejętnościami.

Z pewnością przy tego typu pracach będzie trzeba wykazać się pomysłowością i wyczuciem klimatu, jaki chcą przekazać młodzi. W takich nieoczywistych zleceniach warto na bieżąco zatwierdzać poszczególne elementy pracy.
Zobacz również ofertę: kwiaciarnia wysyłkowa Poznań.