Organizacja firmowej imprezy


Zostałeś wybrany do ważnego zadania i masz zorganizować firmową imprezę integracyjną. Super spawa, bo każdy lubi się bawić, ale ogrom spraw organizacyjnych do ogarnięcia może przyprawić o ból głowy. Pół biedy, jeśli jesteś jedyną osobą decyzyjną w sprawie wyboru miejsca czy potraw. Gorzej, jeśli szereg innych ludzi musi potwierdzić, że to dobry wybór.

Pierwszym dylematem będzie miejsce, Komorniki restauracja czy może ogródek w siedzibie firmy? Jeśli zdecydujesz się poszukać miejsca do wyjścia, mnogość opcji może przytłoczyć. Dodatkowo wiesz, że kilka osób nie lubi takiej kuchni a parę innych woli jeszcze coś innego. Bardzo ciężko wszystkich zadowolić jednym rodzajem kuchni. Być może chodzicie gdzieś razem na obiady i jest takie miejsce, które pasuje wszystkim, ale o to bardzo trudno.

Pewną dowolność daje catering. Jeśli zdecydujesz się na pozostanie w firmowych murach, możesz poszukać takiego dostawcy, który ma bardzo urozmaiconą ofertę. Firm, które prowadzą takie usługi, jest bardzo dużo. Możesz spisać preferencje swoich kolegów i przedstawić swoje wymagania takiej firmie. Być może zechcą zrobić specjalne zamówienie, w którym znajdą się potrawy z różnych, smakowych półek. Bardzo często możecie też uzyskać wiele cennych rad i z pewnością pracownik takiej firmy podpowie wam co i jak najlepiej zamówić.

Sprawdź polecane – Restauracja Poznań.