Kurtyny PCV- higieniczne zastosowanie w halach i magazynach


Przegrody PCV są instalowane w magazynach, halach przemysłowych, gabinetach kosmetycznych, szpitalach, przychodniach medycznych, a nawet biurach. Ich właściwości są niezliczone, a jedną z popularniejszych jest ich montaż zamiast drzwi. folia do kurtyn pcv.

Magazyny i hale są dość specyficznym miejscem. Swobodne poruszanie się i przemieszczanie z jednego obszaru do drugiego to podstawa pracy w takim miejscu. Szczególnie istotne jest to dla przejazdu wózków widłowych. Dzięki montażu przegród, kierowcy nie muszą utrudniać sobie pracy otwieraniem i zamykaniem drzwi. Dodatkowo, kurtyny paskowe z PCV zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia oraz izolują hałas, co znacznie wpływa na komfort i bezpieczeństwo pracy. Niezwykle praktyczna jest również ich instalacja w chłodniach i mroźniach. Pozwalają zniwelować ucieczkę ciepła, chronią przed nagrzewaniem oraz dostaniem się kurzu do wnętrza chłodni. Takie właściwości są szczególnie istotne dla branży spożywczej, która musi zachowywać wyjątkową troskę o higieniczne przechowywanie produktów.

Przegrody plastikowe to nieodłączny element hal i magazynów- nie tylko spożywczych. Zapewniają komfort pracy, bezpieczeństwo na danym stanowisku oraz bezproblemowe użytkowanie.

Polecane: membrana pcv.