Weekend we dwoje, czyli gdzie

Tak jak każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje oderwać się od rzeczywistości, tak każda para dla odświeżenia swoich relacji potrzebuje wyskoczyć gdzieś wspólnie na weekend. Tyle ile jest par, tylko może być pomysłów na ten wspólny, intymny czas. Oto 3 pomysły na weekendową przygodę we dwoje.

  1. Pikantna klasyka w SPA

Pomysł nie jest może wystrzałowy i niebanalny, ale za to pewny. Któż pogardziłby kilkoma dniami w zacisznym miejscu, gdzie Wasze ciała będą na przemian pieszczone przez wodę, eteryczne olejki podczas relaksujących masaży i… Was nawzajem? Najlepiej będzie wybrać jakieś oddalone od zgiełku kurortów miejsce, może nad którymś z licznych polskich jezior? Wybierzcie kilka wspólnych masaży, poleniuchujcie na leżakach w słońcu i nacieszcie się swoją bliskością. Sprawdźcie też, czy hotel nie oferuje oddzielnych, luksusowych domków z małym, prywatnym SPA – sauną, jacuzzi, łóżkiem do masażu – wtedy będziecie mogli odciąć się od otaczającego Was świata i stać się dla siebie całym wszechświatem.

  1. Dzikość serca na łonie natury

Jeśli jesteście parą odważnych podróżników, sportowców, niestrudzonych triathlonistów czy piechurów, z pewnością nie wymyślicie nic lepszego niż weekend wędrówki po bezdrożach, poza utartymi, turystycznymi szlakami, z plecakami na plecach i namiotem pod pachą. Jeśli taki rodzaj wypoczynku jest dla Was odpowiedni, możecie wspinać się po górach tak długo jak uznacie to za przyjemne, potem wziąć kąpiel w górskim potoku i zaszyć się w wygodnym namiocie w podwójnym śpiworze. Do snu ukołysze Was szum drzew i pobliskiego potoku, a zbudzą pierwsze promienie słońca. Będziecie tylko Wy we dwoje i dzika natura.

  1. Ekstrawagancko i europejsko

Świat ostatnio trochę nam się skurczył, więc jeśli jesteście nowoczesnymi Europejczykami, nie zaskoczy Was pomysł na romantyczny, weekendowy wypad… nad Morze Czarne. Dziś już kilka godzin od wyjścia z domu możecie poczuć pod stopami miękki piasek na plaży w… Złotych Piaskach. Lot trwa przecież niespełna dwie godziny. Uroczym zakątkiem w tej części świata jest niewielki hotel Exotica w Bułgarii. Znajduje się on tuż przy plaży, a otoczony jest niewielkim parkiem, więc będziecie mogli podziwiać zachód słońca z balkonu swojego apartamentu tuż nad wierzchołkami drzew. Spróbujecie lokalnego jedzenia i drinków, pójdziecie na romantyczny spacer po plaży albo poleniuchujecie, trzymając się za ręce  na leżakach przy hotelowym basenie. Może to i nieco ekstrawaganckie, ale czemu nie…

About The Author

Reply